Нарада голови РВА

Дата: 03.11.2022 15:48

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук провів робочу  зустріч з генеральним вікарієм УГКЦ Романом Кіцелюком, під час якої обговорили питання про співпрацю між районною військовою адміністрацією  та Благодійним фондом “Карітас Коломия”. Також мова йшла щодо доцільності  розширення  Хаб-Центру у Верховині і функціонування повноцінного відділення згідно всіх вимог благодійної організації.

Зазначимо, що з квітня 2022 року БФ «Карітас Коломия” розпочала свою благодійну роботу у нашому районі. За цей час волонтерами  було роздано продуктові та гігієнічних набори на суму понад 3 млн.грн.

«Підтримка БФ «Карітас Коломия” і допомога є дуже важливою в непростих та складних умовах сьогодення» - сказав Василь Бровчук.