ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В ОВА відбулася нарада щодо необхідності прийняття рішень для залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт

Дата: 01.11.2022 11:10
Кількість переглядів: 264

Під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулася робоча нарада щодо залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт в умовах військового стану. Захід відбувся за участю фахівців обласного центру зайнятості та представників профільних структурних підрозділів Івано-Франківської ОВА.

Фото без опису

Зокрема, йшлося про залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 13 липня 2011 року № 753 зі змінами, які набрали чинності 28 червня 2022 року.

Фото без опису

Людмила Сірко розповіла, що це питання є на контролі Кабінету міністрів України та Міністерства економіки України: «Наша область є тиловою. Важливо визначити види суспільно-корисних робіт, які необхідно проводити зараз, саме на Прикарпатті. Роботи визначатимуться за ініціативи та погодження представників військового командування».

Фото без опису

Зауважувалося, що важливим є те, що обласний центр зайнятості має можливості фінансування заробітної плати у разі, якщо до цих суспільно-корисних робіт залучатимуться зареєстровані безробітні. У разі схвалення даного рішення Радою оборони області, до здійснення суспільно корисних робіт залучатимуть зареєстрованих безробітних, та оплачуватимуть їм заробітну плату за той час, який вони працюватимуть на цих роботах.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора