ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В ОВА відбулася нарада щодо необхідності прийняття рішень для залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт

Дата: 01.11.2022 11:10
Кількість переглядів: 251

Під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулася робоча нарада щодо залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт в умовах військового стану. Захід відбувся за участю фахівців обласного центру зайнятості та представників профільних структурних підрозділів Івано-Франківської ОВА.

Зокрема, йшлося про залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 13 липня 2011 року № 753 зі змінами, які набрали чинності 28 червня 2022 року.

Людмила Сірко розповіла, що це питання є на контролі Кабінету міністрів України та Міністерства економіки України: «Наша область є тиловою. Важливо визначити види суспільно-корисних робіт, які необхідно проводити зараз, саме на Прикарпатті. Роботи визначатимуться за ініціативи та погодження представників військового командування».

Зауважувалося, що важливим є те, що обласний центр зайнятості має можливості фінансування заробітної плати у разі, якщо до цих суспільно-корисних робіт залучатимуться зареєстровані безробітні. У разі схвалення даного рішення Радою оборони області, до здійснення суспільно корисних робіт залучатимуть зареєстрованих безробітних, та оплачуватимуть їм заробітну плату за той час, який вони працюватимуть на цих роботах.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора