«Діалоги між ініціативними групами переселенців та представниками місцевої влади» - під такою назвою відбулася зустріч МФОЗНС «Регіон Карпат NEEKA» з ВПО та посадовими особами району

Дата: 28.10.2022 10:00

З  метою створення сприятливих умов для проживання,  навчання, перекваліфікації   та можливості  працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, їх інтеграції у місцеву громаду, представники Івано-Франківського відділення МФОЗНС «Регіон Карпат NEEKA» організували та провели координаційну зустріч у соціальних закладах Верховинщини.  Зокрема, на базі Центру соціально-психологічної допомоги в селищі Верховина та пришкільного пансіонату  Буковецької гімназії, фахівці Івано-Франківського відділення МФОЗНС «Регіон Карпат NEEKA»  за участі першої заступниці голови районної військової адміністрації Світлани Уршеджук, голови районної ради Юрія Філипчука, в.о.начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олесі Вірстюк та спеціалістки  Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Наталії Богатчук ознайомили внутрішньо переміщених осіб з принципом роботи  Івано-Франківського відділення  МФОЗНС «Регіон Карпат NEEKA», розповіли про обмін успішним  досвідом впровадження ініціатив із реабілітаційних заходів та надання психологічної та юридичної допомоги, проектів із підвищення безпечного середовища на місцевому рівні, обговорили  гуманітарні потреби ВПО та бачення представників служб, елементів залученості ВПО у суспільне життя громади та розвитку їх громадянської активності.

Своєю чергою, Світлана Ярославівна, надала присутнім змістовну інформацію про налагоджену роботу між всіма районними гілками влади. Розповіла  про плідну співпрацю територіальних громад з міжнародними і внутрішніми благодійними і волонтерськими організаціями, які з перших днів війни активно допомагають ВПО в районі та напрацьований алгоритм дій щодо виявлення проблемних питань, які виникають у ВПО, сприяння їхньому вирішенню і забезпечення ВПО в громадах усім необхідним.

Також посадовиця висловила слова вдячності представникам Івано-Франківському відділенні МФОЗНС «Регіон Карпат NEEKA», зазначила, що дана організація неодноразово ставала на поміч ВПО в районі, надавали та продовжують надавати підтримку переселеним людям в частині забезпечення їх продуктами харчування, засобами гігієни, побутовою технікою, тощо.

Відзначимо, що в рамках візиту представників Івано-Франківського відділення МФОЗНС «Регіон Карпат NEEKA» був підписаний меморандум про співпрацю з районною державною адміністрацією.