Гуцульщина знову в скорботі

Дата: 20.10.2022 16:09

Сьогодні Верховинщина прощалася з загиблим на війні -Героєм Іваном Мартищуком, який захищав наше життя, нашу свободу, нашу державу від запеклого ворога.

На жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих та приносити горе в оселі українців, вона забирає: достойних, справедливих, розумних, розсудливих і надзвичайно сміливих. Цвіт нації, майбутнє України.

Перебуваючи у зоні виконання бойових завдань, військовий ІВАН МАРТИЩУК захворів на тяжку недугу, яка забрала життя 40 річного Героя ІВАНА з села Зелене.

З усіма почестями Героя провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі, хто віддав шану відважному Герою Івану. Священнослужителі району відслужили поминальну панахиду.

Пам’ять про подвиг Захисника Івана Мартищука назавжди житиме у наших серцях.

Пам’ятатимемо його як великого патріота, відважного Захисника та доброго товариша, сина, брата і батька, чоловіка, односельчана.

Щиро співчуваємо родині, сумуємо разом у непоправній втраті з близькими та друзями загиблого.

Вічна пам'ять та слава Герою!