Гуцульщина в скорботі зустріла свого сина, справжнього патріота, полеглого 44-річного Віктора Іванова, життя якого обірвалося на Донеччині

Дата: 18.10.2022 17:20

Сьогодні ВІКТОР ІВАНОВ назавжди повернувся додому.

Жителі району з невимовним смутком, живим коридором на колінах, зустріли похоронний кортеж Віктора Іванова, який загинув, захищаючи від російського окупанта нашу рідну державу.

ВІКТОР - до останнього був вірний військовій присязі. Адже тільки справжні сини України, не замислюючись, стають на захист рідної землі.

Військовослужбовець ще багато корисного міг зробити у цьому житті та на жаль доля склалася зовсім по іншому - громада втратили мужнього сина України. 14 жовтня переслало битися серця мужнього захисника і хороброго воїна ВІКТОРА.

Сьогодні, 17 жовтня у Верховині біля Стели Героїв Небесної Сотні Героя ВІКТОРА провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі небайдужі, хто віддав шану відважному воїну. Священнослужителі району відправили поминальну панахиду.

Ми у вічному боргу перед Захисником та родиною полеглого ГЕРОЯ ВІКТОРА.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого воїна.

Приносимо щирі співчуття родині ГЕРОЯ. Дай Боже Вам сили пережити горе втрати рідної людини.

Спочивай з миром.

Вічна пам'ять ВІКТОРУ ІВАНОВУ .

Чин похорону відбудеться завтра, 19 жовтня об 11 годині в с. Криворівня