Витяг з електронної трудової книжки можна замовити з дому

Дата: 24.10.2022 09:54

Витяг з електронної трудової книжки можна сформувати онлайн, скориставшись вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для замовлення такого електронного документа потрібно:

• Авторизуватися на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису, банківської картки, електронного пенсійного посвідчення чи використовуючи «Дія. Підпис». Зробити це можна за посиланням portal.pfu.gov.ua.
  • У лівому боковому меню обрати пункти «Комунікація з ПФУ» - «Запит на отримання електронних документів».
  • Обрати тип звернення «Витяг з ЕТК» та заповнити обов’язкові поля, вказавши податковий номер, прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону.
  • Надавши згоду на передачу та обробку персональних даних, натиснути «Відправити до ПФУ».
  • Отримати витяг можна в лівому боковому меню, обравши пункти «Мої звернення» - «Виконано».

Документ можна зберегти у форматі pdf, а потім за необхідності роздрукувати.