Рятувальники зведеного загону, які несли службу на Харківщині, повернулися на Прикарпаття

Дата: 24.10.2022 09:51

За інформацією головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, з 2 по 19 жовтня зведений загін прикарпатських рятувальників проводив аварійно-відновлювальні роботи на деокупованих територіях Харківщини.

Зокрема, рятувальники забезпечували цілодобове чергування у пожежно-рятувальній частині міста Ізюм, що значно підсилило його бойові спроможності. А ще – ремонтували та відновлювали пошкоджені приватні будинки та заклади освіти, зруйновані ворожими ракетами, цілодобово підвозили воду місцевим жителям, проводили відновлювальні роботи на об’єктах критичної інфраструктури, розвозили гуманітарну допомогу, розбирали завали та проводили ексгумацію тіл.

Ізюмський міський голова висловив подяку зведеному загону прикарпатських рятувальників за значний внесок у відновлення інфраструктури міста та в забезпечення нормальних умов проживання його мешканців.