На Раді оборони області ухвалили рішення щодо економії електроенергії

Дата: 21.10.2022 10:18

Про такі рішення, ухвалені вчора на засіданні Ради оборони Івано-Франківської області, повідомила у Facebook начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

З метою зменшення використання електричної енергії в області вирішили:

- суб'єктам господарювання і мешканцям області мінімізувати споживання електроенергії з 7:00 до 23:00;

- головам територіальних громад інформувати людей щодо необхідності зниження споживання електроенергії з 7:00 до 23:00 і дотримання максимальної економії;

- органам місцевого самоврядування доручили опрацювати питання обмеження використання вуличного освітлення та зовнішньої реклами.

Світлана Онищук закликала прикарпатців з розумінням поставитися до цих вимушених кроків.

«Ми маємо й надалі задля стабільної роботи енергосистеми в області та країні економно використовувати електроенергію. Якщо обмежень буде недостатньо, енергетики змушені будуть вводити примусове відключення електроенергії», – наголосила керівниця області.

Нагадаємо, що наразі на Івано-Франківщині вдалося скоротити використання електроенергії на 15 відсотків.