Івано-Франківська філія МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA тісно співпрацює з районною владою задля забезпечення переселенців всім необхідним.

Дата: 19.10.2022 10:45

Верховинська районна військова адміністрація висловлює подяку @МФОЗНС «Регіон Карпат»NEEKA за підтримку ВПО на території району.

Від початку повномаcштабного російського вторгнення в Україну у Верховинський район офіційно внутрішньо перемістилось понад 13 000 осіб.

Завдяки гуманітарній допомозі благодійних організації і налагодженій роботі влади всіх рівнів спільними зусиллями вдається забезпечувати нормальне проживання ВПО в соціальних закладах району.

Зокрема, волонтерам команди МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA вдалося покращити соціально-побутові умови проживання ВПО у Буковецькій гімназії ,також у Територіальному центрі соціального обслуговування надання соціальних послуг Верховинської селищної ради в с.Красноїлля.

Дякуємо вам за передану побутову техніку, продукти харчування, гігієну та питну воду.

Це суттєва допомога, яку надала ваша організація.

Ми цінуємо вашу роботу, дякуємо МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA, та усім хто прикладає зусилля і наближає нашу перемогу!

Продовжуємо працювати разом!

Спільно зможемо все!