У Зеленській територіальній громаді відбулася особлива подія – освячення нової каплички

Дата: 17.10.2022 16:42

Капличку споруджено на території відділу прикордонної служби «Шибени» 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого О.Пилькевича Західного РУ ДПС України.

Каплицю збудовано на спомин про молодого героя з Верховинщини Петра Федорчука, який віддав життя за Україну, та отримав звання «Героя України».

Обряд відслужив настоятель Храму Усікновення голови Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана села Зелене о.Микола Будзан.

На заходи з нагоди освячення каплички запрошено першого заступника голови районної державної адміністрації Світлану Уршеджук, голову Зеленської територіальної громади Володимира Феркаляка та мешканців громади.