ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України

Сьогодні, у величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, Верховинщина відзначила День захисників і захисниць та 80- ту річницю створення Української Повстанської Армії.

Дата: 14.10.2022 16:45
Кількість переглядів: 86

Вшановуючи пам’ять Героїв України, начальник РВА Василь Бровчук поклав квіти до могили Воїнам УПА та пам’ятних знаків загиблим захисникам України.

«Це свято увібрало в себе глибинні історичні традиції українців. Сьогодні ми згадуємо тих, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність, та дякуємо тим, хто продовжує боротися зараз. Нехай їхній незламний дух стане невичерпним джерелом натхнення для розбудови сучасної та міцної України», - зазначив голова РВА.

Також у рамках заходів відкрито меморіальну стелу героям Верховинщини «Воїнам, загиблим за волю України» . «Ми пам’ятаємо кожного, хто відав своє життя за нашу свободу, за наше майбутнє, за нашу незалежність. Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Наш народ ніколи не забуде кожного й кожну. Пам’ятаймо про наших Героїв, які допомагають нам тримати прапор свободи!».

Священики відслужили чин панахиди за Героями, які віддали своє життя за нашу державу.