Василь Бровчук: «В час запеклих боїв з рашиським ворогом та героїчним протистоянням ЗСУ вшануймо матерів загиблих, котрі втратили своє надорожче- сина»

Дата: 13.10.2022 16:00

Напередодні державного свята Дня захисника і захисниць України голова районної військової адміністрації Василь Бровчук спільно з представниками Верховинського ТЦК та СП та місцевою владою відвідав родини загиблих захисників України.

При зустрічі із сім’ями полеглих захисників України, зокрема, матерями, Василь Петрович висловив слова шани, співчуття, розуміння непоправної втрати, підтримки та подяки за подвиг їхніх синів.

–Біль щодня тривожить душу кожного, адже Україна втрачає кращих своїх синів, а сім’ї залишаються без найдорожчих людей. Тому підтримка родин загиблих бійців — важлива справа. Ми повинні пам’ятати, шанувати та турбуватися про них, — наголосив Бровчук Василь Петрович.

В ході візиту до родин загиблих героїв, очільник району спілкуючись з матерями воїнів-героїв запитував про проблемні питання, які виникли у сімей. Також Василь Петрович сказав, що робитиме все можливе з боку влади, щоб родини загиблих відчували підтримку і турботу і не залишались наодинці зі своїми проблемними питаннями.

Гуцульщина пам’ятає своїх Героїв, які поклали найцінніше –своє життя за незалежність і свободу України

Шлемкевич Богдан Васильович 1993р.н

ШлімкевичВасиль Андрійович 1970 р.н

Савіцький Віталій Юрійович 1977 р.н

Пацино Дмитро Вікторович 1989 р.н

Ткачук Микола Васильович 1990 р.н

Білатчук Владислав Васильович 1988 р.н

Дідківський Андрій Миколайович 1976 р.н

Шварговський Дмитро Дмитрович 1984 р.н

Могорук Назарій Васильович 2001 р.н

Карабчук Юрій Іванович 1987 р.н

Черкалюк Дмитро Іванович 1997 р.н

Гергелюк Михайло Михайлович 1992 р.н

Потяк Степан Іванович 1994 р.н

Стефанюк Тарас Дмитрович 1975 р.н

Семенюк Андрій Васильович 1995 р.н

Розвадовський Анатолій Миколайович 1997 р.н

Данилюк Микола Миколайович 1976р.н

Мацап’як Василь Васильович 1975 р.н

Пам’ять про подвиги захисників назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Вічна пам'ять загиблим!

Світла пам'ять Героям!