ПРИДБАНО ЧЕРГОВИЙ КВАДРОКОПЕР

Дата: 04.10.2022 09:38

На потреби військової частини А4007, яка звернулася з клопотанням до військової адміністрації та в якій несуть службу солдати з Верховинського району придбано квадрокоптер для покращення матеріально-технічного забезпечення наших військовослужбовців.

До зібрання коштів для придбання «очей» для військовослужбовців долучилися силові структури району( 27 100 грн), районна військова адміністрація (16 750), Верховинська селищна рада (24 610 грн) , також залучено кошти з благочинного турніру з міні футболу ( 24 300) і благодійні внески громадськості (25 740)

За тиждень вдалося зібрати 118 500 грн.

Районна військова адміністрація висловлює подяку працівникам державних установ, та всім небайдужим, які фінансово долучились до збору

Квадрокоптер уже передано в надійні руки наших захисників, які ведуть боротьбу на сході нашої держави.

Дякуємо Вам за довіру

Разом до перемоги