Світлана Онищук: Івано-Франківщина отримала черговий медичний вантаж від Міністерства охорони здоров'я України

Дата: 30.09.2022 10:03

На Івано-Франківщину надійшов черговий вантаж від Міністерства охорони здоров’я України. Допомогу розподілятимуть по лікувальних  закладах Прикарпаття. Зокрема, вони отримають 33 шприцеві насоси та чотири інфузійні насоси з витратними матеріалами до  них. Про це розповіла голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Україна щодня бореться з ворогом. Кожен має докласти максимум зусиль на своєму рівні, щоби наблизити перемогу. Спільно із Міністерством охорони здоров’я України, за підтримки міжнародних партнерів ми робимо усе можливе задля того, щоб Івано-Франківщина отримувала найнеобхідніше сучасне медичне обладнання. Воно дасть змогу лікарям працювати та рятувати життя прикарпатців, внутрішньо переміщених людей, наших Захисників та соціально-вразливих веств населення у цей непростий час», — наголосила Світлана Онищук.

Зауважувалося, що це обладнання отримано відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України  від  25 серпня 2022  № 1534 «Про розподіл обладнання, закупленого за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2022 рік за  бюджетною програмою 2301610 «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» задля покращення матеріально-технічного забезпечення лікарень та раціонального використання  медичного  обладнання.

Очільниця області розповіла, що наша тилова область прийняла понад 147 тисяч внутрішньо переміщених людей. Багато серед них паліативних хворих та людей з інвалідністю. Нам надзвичайно важливо зараз підтримувати  обласні та комунальні заклади охорони здоров’я області, забезпечуючи їх найнеобхіднішим медичним обладнанням, спрямовуючи на це кошти з державного та обласного бюджетів.

11 прикарпатських  лікарень отримають шприцеві та  інфузійні насоси  із витратними матеріалами до них, загальною вартістю 1 мільйон 358 тисяч гривень. Зокрема, обладнання матимуть КНП «Обласний перинатальний  центр Івано-Франківської обласної ради», КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»,  КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської  ради», КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради», КНП «Тлумацька центральна міська лікарня Тлумацької міської  ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області», КНП «Долинська багатопрофільна лікарня»  Долинської міської  ради Івано-Франківської області», КНП «Надвірнянська центральна районна  лікарня» Надвірнянської   міської ради, КНП «Богородчанська центральна лікарня» Богородчанської селищної  ради Івано-Франківської області, КНП «Галицька лікарня» Галицької міської ради  Івано-Франківської області, КНП «Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради та КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» Бурштинської міської ради.

Більше Фото за посиланням.