ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На базі КП «Міськсвітло» провели показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту

Дата: 23.09.2022 11:14
Кількість переглядів: 148

 

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Івано-Франківської області на 2022 рік, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 02.02.2022 № 33, 22.09.2022 комунальному підприємстві «Міськсвітло» провели показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту для фахівців з питань цивільного захисту районних військових адміністрацій і виконавчих органів територіальних громад.

У навчаннях взяли участь начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимир Стебницький, заступник Івано-Франківського міського голови – директор департаменту по взаємодії зі Збройними силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайними ситуаціями Руслан Гайда.

Показове спеціальне об’єктове навчання проводилося під керівництвом директора КП «Міськсвітло».

Фахівцями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області було доведено до присутніх розгорнутий алгоритм дій керівництва об’єкту, об’єктових комісій з надзвичайних ситуацій та евакуаційної, керівника робіт і штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, формувань цивільного захисту, працівників підприємства при виникненні надзвичайних ситуацій. Також було представлено пакет формалізованих документів, які відпрацьовуються під час підготовки до проведення об’єктового навчання з цивільного захисту.

Під час другого етапу навчань виконувалися практичні заходи щодо гасіння умовної пожежі на підприємстві та порятунку потерпілих осіб. З цією метою були залучені аварійні формування КП «Міськсвітло», Івано-Франківська МАРС, підрозділи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в області, підрозділи ГУ Національної поліції в  області, бригади швидкої невідкладної медичної допомоги КНП «Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради».

Показове спеціальне об’єктове навчання проведено на достатньо високому професійному рівні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора