ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук відвідала поранених Захисників і передала для військового госпіталю медичне обладнання

Дата: 20.09.2022 11:32
Кількість переглядів: 135

 

 Івано-Франківський військовий госпіталь отримав лабораторне обладнання, а саме центрифугу та гематологічний аналізатор крові. Прилади передали  голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, народна депутатка України Олена Вінтоняк та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.

Отримати таке обладнання вдалося за фінансової підтримки Провінційної ради Конгресу Українців Канади в Альберті.Фото без опису

"Сьогодні наші медики, як і бійці Збройних сил України, наближають Перемогу над ворогом, рятуючи життя наших Захисників та Захисниць. Результатом їхньої роботи є збереженні життя наших військовослужбовців і допомога пораненим бійцям", - наголосила Світлана Онищук.Фото без опису

 

Як зазначив керівник ДОЗ ОДА, такий гематологічний аналізатор здатний виконувати великий об’єм кількісних та якісних досліджень крові та диференціює лейкоцити за трьома субпопуляціями.Крім того, використання гематологічного аналізатора мінімалізує витрати реактивів, що, своєю чергою, здешевлює собівартість аналізу. Сприяє роботі й зручне програмування та керування даними.

Що стосується лабораторної центрифуги, то це медичне обладнання призначене  для виділення з крові червоних кров’яних тіл, тромбоцитів, лейкоцитів і плазми.

Фото без опису

"Результати аналізів, які будуть отримувати завдяки цьому обладнанню, дозволять лікарям швидко та максимально точно встановити ряд діагнозів, що ще більш актуально в умовах війни", - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

Крім того, посадовці відвідали поранених бійців, поспілкувалися з ними, щоб з перших вуст дізнатися про головні потреби та чим допомогти. Також  подякували їм за мужність, відданість та патріотизм.

Слова подяки висловили й всім донорам та благодійникам, що допомагають наближати день нашої перемоги.

Більше фото за посиланням.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора