ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відвідав Всеукраїнську конференцію «Капеланство в охороні здоров’я: український досвід та перспективи»

Дата: 20.09.2022 11:28
Кількість переглядів: 164

 

Під час зустрічі з представниками українського духовенства обговорили перспективи впровадження медичного капеланства у сфері охорони здоров’я.

З метою впровадження інституту капеланства в сфері охороні здоров’я при Міністерстві створено робочу групу. Першими важливими кроками є започаткування програм клінічної підготовки капеланів, прийняття Положення про капеланство в охороні здоров'я та низки нормативно-правових актів, які необхідні для запуску капеланської служби, а також включення до Класифікатора професій та Класифікатора медичних інтервенцій.

Також міністром охорони здоров’я підписано наказ «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28 жовтня 2002 року №385» (щодо доповнення Переліку посад професіоналів з вищою немедичною освітою розділом «Професіонали з вищою немедичною освітою з психологічної допомоги та духовної опіки у сфері охорони здоров’я»). 

Завдяки цьому у закладах охорони здоров’я буде запроваджено посаду «капелан в охороні здоров’я» та кваліфікаційну характеристику на цю професію. Після його прийняття капелани будуть віднесені до професіоналів з вищою немедичною освітою у сфері охорони здоров’я і, відповідно, стануть повноправними працівниками медичної галузі.

Фото без описуФото без опису

Попередня


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора