Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Дата: 19.09.2022 11:57

16 вересня 2022 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Бровчука відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, голова районної ради Юрій Філипчук, представники фінансового управління та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Державної податкової служби, Пенсійного фонду України, казначейської служби в районі, а також представники Верховинської територіальної громади та комунального підприємства де виникла заборгованість із виплати заробітної плати.

Під час засідання заслухано інформацію про причини виникнення заборгованості, обговорено питання щодо врегулювання проблем заборгованості та перспективи її погашення.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення, спрямовані на удосконалення роботи з погашення заборгованості з оплати праці і забезпечення своєчасної виплати заробітної плати в районі.