Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук провів робочу зустріч з представниками Івано-Франківської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Дата: 19.09.2022 11:49

В рамках впровадження на території Івано–Франківської  області  проєкту Швейцарського Червоного Хреста «Реагування  на кризу в Україні» та з метою подальшої тісної співпраці між громадами району і Товариством Червоного Хреста України  під час зустрічі, учасниками наради, напрацьовано алгоритм  дій на підтримку найбільш вразливих верств населення певних категорій.

Зокрема, йшла мова про механізм отримання гуманітарного вантажу територіальним громадам для переселенців, отримання одноразової грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб та напрацювання розширеного реєстру людей, які проживають в надзвичайно складних умовах для надання їм всебічної допомоги – гуманітарної, фінансової та психологічної.

На зустрічі були присутні  директор обласної організації товариства Червоного Хреста України Валерій Старченко, представники Івано –Франківської обласної організації  ТЧХУ, зокрема, Наталія Шкледа, Бекрур Іманнулов, Владислав Пішак,  голова Верховинської районної організації ТЧХУ Марія Кікінчук, спеціаліст по розвитку організації та волонтерства Олександра Ветощук та представники територіальних громад району.

Підсумовуючи нинішній візит представників Червоного Хреста  голова  РВА Василь  Бровчук подякував товариству за допомогу, яку вже отримали для ВПО від початку війни та  зазначив, що влада на районному рівні сприятиме в реалізації всіх проєктів, які реалізовуються  території району задля допомоги особам, які постраждали від війни і тимчасово проживають у нас.