ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Замовники області пройшли навчання у “Школі Уповноважених осіб”

Дата: 16.09.2022 10:01
Кількість переглядів: 156

 

13-14 вересня департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації спільно з ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» організовано та проведено двохденний модуль у рамках навчальної програми “Школа Уповноважених осіб”.

 У навчанні взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами і займатись закупівлями професійно.

Програма навчання містила теоретичний і практичний досвід з питань організації закупівельної діяльності замовників з 01 січня 2022 року та після запровадження воєнного стану що дозволить запровадити високий рівень проведення тендерів у замовників. Також ознайомлено учасників із новими можливостями роботи у Prozorro Market та платформою Prozorro+.  Prozorro+ це інструмент для публікації державними замовниками в т.ч. органами місцевого самоврядування своїх потреб у товарах гуманітарного спрямування, для задоволення яких у них немає фінансування.

Випускникам «Школи уповноважених осіб» забезпечується менторська підтримка від експертів «Центру громадського моніторингу та досліджень».

Захід проведено за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора