За 8 місяців бригади "швидкої" понад 12 тисяч разів виїжджали до дітей, - Мирон Матейко

Дата: 14.09.2022 09:52

Упродовж восьми місяців 2022 року бригадами КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» здійснено 112 154 виїзди. З них 68 982 викликів виконано у містах, а 43 172 – у сільських населених пунктах.

Майже  10 % - це  виклики до дітей.

«За цей період наші бригади понад 12 тисяч разів виїжджали, щоб надати допомогу дітям. У маленьких пацієнтів в більшості йдеться про високу температуру та розлади травлення. У старшої вікової групи переважають травми, вірусні захворювання та алергії», - зазначив  керівник КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради»   Мирон Матейко.

Слід відзначити, що загалом в медичні заклади області для госпіталізації доставлено 39512 осіб.