Для геріатричних пансіонатів передали два генератори

Дата: 09.09.2022 09:20

Фото без описуПро це повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. "Громади Євангелівської християнської церкви м. Даллас (США) та м. Івано-Франківська передали два генератори для закладів соціальної сфери. Вони будуть великою підмогою в осінньо-зимовий період для геріатричних пансіонатів міст Івано-Франківська та Снятина, - йдеться у дописі очільниці Прикарпаття у соціальній мережі "Фейсбук".  -  Ці релігійні осередки з початку повномасштабного вторгнення російських загарбників на територію нашої держави неодноразово допомагали громадам нашої області, внутрішньо переміщеним людям.Велика вдячність релігійним громадам за постійну допомогу нашій області".

Фото за посиланням.

Фото за посиланням.