Світлана Онищук: Десять сучасних УЗД апаратів отримають заклади охорони здоров’я Прикарпаття

Дата: 05.09.2022 10:33

Голова обласної державної адміністрації– начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» та передала  медичним закладам краю  УЗД обладнання, яке  дасть можливість медичним фахівцям якісніше проводити медичну діагностику.

«Прикарпаття – це  тилова область, яка приняла понад 146 тисяч внутрішньо переміщених людей. Багато й паліативних хворих та людей з інвалідністю. Нам надзвичайно важливо зараз підтримувати  саме  заклади охорони здоров’я області. Тому для лікарів, щоби вони  мали можливість надавати  якісну медичну допомогу  прикарпатцям, внутрішньо переміщеним людям та нашим захисникам, ми передаємо необхідне сучасне медичне обладнання, - а це  десять новітніх  УЗД апаратів», - розповіла Світлана Онищук.

Зауважимо, що медичну техніку також отримають КНП «Прикарпатський  клінічний онкологічний центр  Івано-Франківської обласної  ради», КНП «Галицька лікарня» Галицької міської ради  Івано-Франківської області, КНП "Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної  ради, КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», КНП "Снятинська багатопрофільна лікарня" Снятинської міської ради, КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради», КНП «Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний  центр  Івано-Франківської обласної  ради», КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської  ради», КНП «Тлумацька центральна міська лікарня Тлумацької міської  ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області» та КНП "Долинська багатопрофільна лікарня"  Долинської міської  ради Івано-Франківської області.

Також передали два електрокардіографи в комплекті з розхідними матеріалами до них для КНП «Івано-Франківський обласний клінічний кардіологічний  центр  Івано-Франківської обласної  ради» загальною вартістю 203,8 тис. грн.

Важливо зазначити, що УЗД апарати придбані  у рамках  бюджетної програми «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Загальна вартість обладнання складає 4648,0 тис. гривень.