ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Ще один із соціальних закладів області стане прихистком для ста внутрішньо переміщених людей

Дата: 02.09.2022 10:31
Кількість переглядів: 172

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала обласний пластовий вишкільний центр  Івано-Франківської обласної ради, який спеціалізується на військово-спортивній підготовці. На даний час у цьому закладі проживають 17 внутрішньо переміщених людей  із Харківської, Луганської та Запорізької областей. Тут створені зручні та комфортні умови для них.

«Пластовий центр прийняв 17 внутрішньо переміщених людей.  Центр розміщено у 8 будівлях,  з яких два на 70 та 30 осіб. Переконана, що тут можна буде прийняти більше переселенців. За додаткового фінансування із обласного бюджету ми можемо поселити тут понад 100 осіб», - розповіла Світлана Онищук.

Також посадовця зауважила, що саме тут створені зручні умови для онлайн-навчання  дітей. Центр облаштований комп’ютерними класами , які обладнані інтернетом.

«Нам надзвичайно важливо в умовах військового стану забезпечити функціонування цього центру для внутрішньо переміщених людей», - наголосила очільниця області.

Додамо, що цей центр був заснований на базі Солотвинської санаторної школи для дітей зі специфічними легеневими захворюваннями. За час існування закладу були проведені  таборові вишколи, таборування та патріотичні пластові заходи. Враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, роль пластового центру зараз надзвичайно важлива. По закінченню війни росії проти України центр розвиватиметься, що  дасть змогу виховувати справжніх патріотів та захисників нашої держави.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора