Дорогі діти, вчителі, батьки!

Дата: 01.09.2022 10:40

Попри те, що в Україні триває війна, свої двері заклади освіти району відкривають  і навчальний рік розпочинається.

Сьогодні ми   святкується День знань. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Найщиріші вітання Вам, шановні батьки, бабусі та дідусі учнів! Збувається мрія ваших родин — діти навчаюсь успішно.  Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Нехай в Україні запанує довгоочікуваний мир і наші діти навчаються під мирним українським небом. Зі святом — Днем знань!

Слава Україні!

Голова районної військової адміністрації