Світлана Онищук: Важливо, щоб у воєнний час економіка у тилу працювала

Дата: 31.08.2022 10:28

На Прикарпаття релокуються чимало підприємств. Одне з них – Київський завод піднімально-транспортного обладнання.

Це провідне українське підприємство з виробництва вантажопідіймальних кранів. Реалізує як стандартні, так і нестандартні проєкти для всіх галузей промисловості від етапу проєктування до монтажу та введення кранів в експлуатацію. Забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування виготовленого кранового обладнання.

Нині підприємство налагодило виробничу діяльність на Івано-Франківщині. Воно орієнтоване на подальший розвиток і розширення виробництва із залученням молодих фахівців на робочі та інженерні спеціальності. Тут уже працевлаштовані 20 осіб.

«Більше пів сотні підприємств релокувалися до нашої області, – зазначила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук, яка побувала на заводі. – Ми ж своєю чергою створюємо комфортні умови для ведення бізнесу. Важливо, щоб у воєнний час економіка у тилових областях працювала».