Відкрито та освячено новий кабінет ультразвукової діагностики.

Дата: 31.08.2022 10:18

30 серпня 2022 року в КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» Верховинської селищної ради урочисто відкрито та освячено новий кабінет ультразвукової діагностики. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк, директор КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» Галина Кікінчук, медпрацівники закладу, настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці Юрій Стефлюк, ведучий радіо «Гуцульська столиця» Іван Гречук та УЗД фахівець Наталія Спаська, яка працюватиме за новітнім обладнанням.

Оснащення сучасною системою ультразвукової діагностики закладу охорони здоров’я дасть можливість жителям громади та сусідніх громад отримувати якісну та своєчасну діагностику, раннє виявлення та попередження різного роду захворювань, 3D/4D ультрасонографію.

Втілення проекту в життя стало можливим завдяки щоденній праці колективу лікарні, ультразвуковий апарат придбаний за власні фінансові надходження закладу.