Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 30.08.2022 11:37

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації – начальника районної військової адміністрації Василя Бровчука відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії йшлося: 1. Про організацію укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту (ПРУ) та найпростіших укриттях персоналу, дітей (учнів) в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах на території Верховинського району. 2. Про хід виконання розпорядження районної військової адміністрації від 12.08.2022 року №104 «Про підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій при можливому виникненні надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2022-2023 років. 3. Про забезпечення укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту в умовах воєнного стану. Розглянувши питання щодо відновлення освітнього процесу у закладах освіти територіальних громад району з 1 вересня 2022 року, районною комісією ТЕБ та НС вирішено: погодити роботу за очною формою навчання за умови дотримання Кодексу цивільного захисту України, Порядку створення утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та ведення його обліку (затвердженим постановою КМУ від 10.03.2017 року №138), наказу МВС України від 09.07.2018 року № 579 «Про затвердження вимог використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» та відповідно до наданих Актів оцінки стану захисної споруди та найпростішого укриття. Також, згідно з рішенням районної комісії ТЕБ та НС доручено: - райдержадміністрації, установам, організаціям та підприємствам району, селищній та сільським радам забезпечити виконання Плану заходів з підвищення рівня готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій в умовах можливих надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2022-2023 років; - головам селищної та сільських рад, власникам (балансоутримувачам) захисних споруд: 1) уточнити потребу фонду захисних споруд цивільного захисту з урахуванням вимог сьогодення, забезпечивши захист населення, насамперед, від дії звичайних озброєнь, визначити шляхи та вжити заходів щодозадоволення таких потреб; 2) провести оцінку стану готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, зокрема споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів, до використання за призначенням із складенням відповідних актів, забезпечити їх постановку на облік згідно з вимогами законодавства; 3) забезпечити належне утримання у постійній готовності захисних споруд цивільного захисту, призначених для укриття персоналу суб’єктів господарювання, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів та об’єктів критичної інфраструктури.