Відбувся захід до Дня пам’яті захисників України,

Дата: 30.08.2022 11:26

Сьогодні відбувся захід до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» (в рамках проекту військових і волонтерів дорогами війни «Від Карачуна до Говерли 2014-2022, «Слов’янськ – Коростишів – Верховина». 29 серпня - це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності. До Алеї Слави Героїв України в селищі Верховина увіковічити пам'ять захисників України, які віддали своє життя за нашу країну прийшли матері, дружини, діти, родичі загиблих бійців нашого краю, військовослужбовці Верховинського ТРЦК та СП, територіальної оборони району, представники районної військової адміністрації, районної та селищної рад, священнослужителі, волонтери, громадськість та ЗМІ. Відбулася поминальна панахида за всіма невинно убієнними, спільна молитва та хвилина мовчання на їх шану. Також, у рамках заходу відкрито меморіальну дошку, на якій викарбовано імена загиблих у російсько-українській війні Героїв з Верховинщини. Усвідомлюємо і пам’ятаємо, яку високу ціну - ціну життя найкращих синів і дочок заплачено за нашу незалежність. Ми дякуємо і завжди будемо підтримувати родини Героїв увагою, добрим словом, розповідати про них прийдешнім поколінням. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій їхнім душам! Слава Україні! Героям слава!