На Алеї Слави Героям України проведений захід «Час Героїв…»

Дата: 23.08.2022 17:01

На Алеї Слави Героям України проведений захід «Час Героїв…» приурочений Дню Державного Прапора України та соціально – відповідального проєкту «Дорогами війни: від Карачуна до Говерли»

В рамках свята військовослужбовці ТРО мали честь підняти державний стяг. Отець Ігор Рибенчук  прочитав молитву за мир в Україні та за упокій невинно убієнних душ в сьогоднішній війні, яку веде з нами росія.

Опісля молебню покладено квіти до могил загиблих Героїв України.

Під час урочистостей лунали патріотичні пісні у виконанні місцевої молоді та гостей свята - вокально-інструментального ансамблю «Капелюх» з міста Коростишева.

З вітальними словами до присутніх звернулися представники місцевої влади, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також мер міста Коростишів.

Завершилося свято міні-концертом вокально-інструментального ансамблю «Капелюх».