Шановні Верховинці та гості гуцульського краю!

Дата: 23.08.2022 12:22

Шановні Верховинці та гості гуцульського краю!

Вітаю з Днем Державного прапора України.

В часи війни з окупантом це особлива святиня для кожного українця.

З прапором наші воїни йдуть у бій з ворогом, ним позначаються визволені від росіян землі і з ним ми проводжаємо в останній путь наших героїв. Через дії окупанта нерідко жовто-блакитний стає червоно-чорним від пролитої крові наших захисників та захисниць, що болісно-символічно, адже саме під таким стягом Україна вела визвольну боротьбу з радянськими окупантами ще у 40-х роках. І як ми спостерігаємо, історія циклічна.

Кольори нашого прапора символізують мирне блакитне небо і родючість та багатство нашого краю – жовте поле. Бо наша країна миролюбива, працьовита і незалежна. Бажаю, щоби він якомога скоріше замайорів на тимчасово окупованих територіях. А ми, зі свого боку, будемо робити все можливе, аби допомогти нашим Збройним силам подолати ворога і повернути мирне вільне життя в нашій Батьківщині.

Зі святом, українці, бережімо наш стяг, як ідентифікацію сильної нації. Слава Україні!

Голова військової районної адміністрації

Василь Бровчук