Вадим Созоник: Завдяки співпраці обласної військової адміністрації з Міжнародним благодійним фондом «Parimatch Foundation» заклади освіти Заболотівщини отримали спортивний інвентар

Дата: 22.08.2022 11:59

У суботу, 20 серпня, заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник за дорученням голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук відвідав навчальні заклади Заболотівської громади Коломийського району. У селах Олешків, Тулуків та Шевченкове посадовець ознайомився зі станом підготовки до нового навчального року, оглянув укриття у місцевих школах, поспілкувався з дітками, які переїхали на Прикарпаття через військові дії.Фото без описуСпільно з народним депутатом України Олегом Марусяком  Вадим Созоник передав для учнів цих шкіл набори для занять футболом, баскетболом, волейболом, бадмінтоном, шахами, шашками та дартсом, надані Міжнародним благодійним фондом  «Parimatch Foundation».

Фото без опису«Фізичне і психологічне здоров’я наших дітей, особливо тих, хто відчув жахіття війни, заслуговує на особливу увагу. Завдяки співпраці обласної військової адміністрації з Міжнародним благодійним фондом «Parimatch Foundation» 33 заклади освіти області отримають набори зі спортивним інвентарем, у кожному з яких – сучасне спорядження для занять футболом, баскетболом, волейболом, бадмінтоном, шахами, шашками та дартсом. Це сприятиме залученню дітей з вимушено переміщених сімей до заняття спортом, зміцнить їх здоров’я, а також покращить дозвілля наших діток, які стали тепер як одна велика родина». Додамо, що головне завдання благодійних програм фонду «Parimatch Foundation» — покращити здоров’я та добробут суспільства, надаючи дітям рівні права та доступ до спорту. Співпраця з обласною військовою адміністрацією є позитивним прикладом запровадження таких цілей, адже внутрішньо переміщені діти разом з  місцевими учнями матимуть змогу взяти участь у спортивних заняттях із використанням отриманого обладнання у школах.

Фото за посиланням.