ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Богдан Футерко: Відбулась онлайн-нарада щодо актуальних питань надання адміністративних послуг у сфері будівництва, які надаються через ЦНАП

Дата: 17.08.2022 10:16
Кількість переглядів: 281

даний час важливо говорити про особливості надання адмінпослуг у сфері будівництва через центри надання адміністративних послуг під час воєнного стану. Окрім того, слід виявляти проблемні питання, які виникають під час надання цих послуг і знаходити шляхи їх вирішення. Саме про це йшлося на онлайн-нараді щодо «Актуальних питань надання адмінпослуг у сфері будівництва, які надаються через ЦНАП». 

Заступник голови обласної держаної адміністрації Богдан Футерко наголосив: «Для покращення сервісу надання державних послуг, які надаються через ЦНАП, важлива саме взаємодія представників центрів та суб’єктів надання послуг. Вона сприятиме швидкому обміну інформацією щодо нових тенденцій у законодавстві та покращить якість обслуговування суб’єктів звернень, в тому числі, й у воєнний та післявоєнний періоди. Сьогодні ключовими особами, які впливають на адаптацію надання адміністративних послуг у громадах, є саме працівники ЦНАПів. В області уже є позитивний досвід надання послуг ДІАМ, але все ж таки залишаються актуальними окремі питання».

Зазначимо, що у порядку денному онлайн-наради були питання: «Про особливості надання адміністративних послуг в сфері будівництва через центри надання адміністративних послуг під час воєнного стану». Доповідачами виступили т. в. о. начальника управління ДІАМ в області Роман Бельбас та в. о. начальника відділу координації та моніторингу виконання дозвільних та реєстраційних функцій Департаменту сервісних послуг ДІАМ України Ганна Кінаш. Представниця ДІАМу України поінформувала, що формат онлайн-навчання "Будівельні послуги: шлях від ЦНАПу до ДІАМу", - це серія семінарів для налагодження якісної, мобільної послуги у сфері будівництва. Важливість співпраці із центрами надання адмінпослуг виправдана, позаяк на місцях, у селах, ОТГ, містах, громадяни часто звертаються за отриманням різних типів послуг: реєстрації повідомлення,  декларації про готовність до експлуатації об’єкта зокрема. Якісна й швидка реєстрація звернення до ДІАМу, супровідна консультація, - ось ті базові кроки, за допомогою яких громадяни можуть реалізувати свої плани на будівництво".

Фото без опису

У ході наради відбулось обговорення проблемних питань, які виникають під час надання послуг у сфері будівництва.

«Дякуємо спікерам за змістовну доповідь та опрацювання всіх проблемних питань, що виникають при прийомі суб’єктів звернень та роботі у кабінеті Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Сподіваюся, що отримані знання та налагоджена комунікація стануть всім в нагоді та покращать якість надання адмінпослуг. Очікуємо розширення функціоналу кабінету ЄДССБ і розраховуємо, що проведемо аналогічний захід. Також дякуємо всім колегам, керівникам ЦНАПів, адміністраторам за активну участь», – сказала начальник відділу розвитку електронних та адміністративних послуг Оксана Данилюк.

Фото без опису

 Учасники заходу переконані, що отримані корисні знання під час онлайн-наради адміністратори ЦНАПів зможуть вміло застосовувати на практиці і нам вдасться налагодити продуктивну обопільну співпрацю з представниками ДІАМУ області.

Спільною працею наближаємо перемогу!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора