Продовжуємо спільно допомагати працюючи в тилу

Дата: 11.08.2022 10:16

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук спільно з представниками Канадської Благодійної організації «Atlantic Ukrainian Association» сьогодні передали гуманітарний вантаж для Благодійної організації Благодійний фонд «За Європейське майбутнє» м. Суми для соціально-незахищених верст населення і Загону технічної Служби головного управління Державної Служби Надзвичайних Ситуацій у Сумській області.

Для рятувальників надійде допомога у вигляді спецодягу (костюми та каски) високої якості, що дасть змогу працювати максимально захищеними.

Районна військова адміністрація висловлює щиру подяку Канадській Благодійної організації «Atlantic Ukrainian Association» за суттєву допомогу яка дасть змогу працювати ефективніше і на високому рівні у важкий для України військовий час.