Єпископ Юліан нагородив керівника Всеукраїнского товариства “Гуцульщина” Дмитра Петровича Стефлюка високою церковною нагородою

Дата: 09.08.2022 11:10

7 серпня 2022 року, в рамках Архіпастирської візитації Верховинського благочиння, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, відвідав регіональний історико-краєзнавчий Музей Гуцульщини в селищі Верховина та нагородив Голову Всеукраїнського товариства “Гуцульщина” – Дмитра Петровича Стефлюка високою церковною нагородою.

Після ознайомлення із експозицією Музею Керуючий Коломийською Єпархією нагородив Стефлюка Дмитра Петровича Медаллю “За жертовність і любов до України”.

Його Преосвященство побажав Дмитру Петровичу Господнього Благословення, міцного здоров’я та сил для подальшого служіння рідному краю та Українській Державі.

На урочистому нагородженні також були присутні: настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці селища Верховина митр. прот. Юрій Стефлюк, Голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Петрович Бровчук, Голова Верховинської районної ради Юрій Юрійович Філипчук, протодиякон Антон Трачук та члени Всеукраїнського Товариства “Гуцульщина”.