Український державний інститут культурної спадщини створив спеціальний чат-бот у Telegram

Дата: 02.08.2022 12:10

З метою виявлення нерухомих пам’яток, що постраждали через агресію російських окупаційних військ, Український державний інститут культурної спадщини (УДІКС) створив спеціальний чат-бот у Telegram. Даний чат-бот може функціонувати як окрема анкета та розповсюджуватись завдяки QR-коду, або за посиланням https://t.me/ZruynovanaSpadshchyna_Bot.

Telegram чат-бот УДІКС є безпечним, анонімним та швидким у використанні, має можливість збирати інформацію на всій території України, включаючи тимчасово окуповані території.

Збір актуальної та оперативної інформації за допомоги Telegram чат-бот УДІКС сприятиме роботі спеціалістів УДІКС та матиме важливе значення для забезпечення дистанційного моніторингу стану нерухомих пам’яток на всій території всієї країни.

Звертаємо увагу: Український державний інститут культурної спадщини має свій Telegram канал та сторінку у Facebook.