Увага! Оголошено конкурс на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Дата: 02.08.2022 12:09

Премія імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики.

Роботи мають сприяти утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності та  опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Документи подаються до 10 серпня 2022 року.

Довідково:

Із положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).