В Угринівській громаді готують приміщення для довготривалого перебування переселенців

Дата: 01.08.2022 10:11

Голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук побувала в Угринівській територіальній громаді, щоб оглянути будівлю, яку громада ухвалила передати під довготривале проживання для внутрішньо переміщених людей.

«Ми знайшли вже інвесторів, які зацікавлені вкладати свої кошти у такого роду будівлі, – написала Світлана Онищук на своїй сторінці у Facebook. – Сподіваємося, що незабаром тут розпочнуться активні будівельні роботи».

Зазначимо, що Угринівська територіальна громада одна з перших в області прийняла на себе виклик гостинного поселення внутрішньо переміщених людей. Саме тут був створений заклад, який цілодобово приймав внутрішньо переміщених осіб для транзитного перебування. Надалі люди вирушали в інші місця для довготривалого проживання.

За час повномасштабної війни Угринівська громада відправила майже два десятка автомобілів на фронт. Понад три сотні жителів громади зараз гідно дають відсіч окупанту на фронті.