ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обмеження, які стосуються прикордонної смуги у Верховинському районі

Дата: 25.07.2022 10:21
Кількість переглядів: 144

 

Фото без опису

 

Обмеження, які стосуються прикордонної смуги  у Верховинському районі

 Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук провів нараду з головами територіальних громад, керівниками відділень поліції, служби безпеки, прикордонної служби «Шибени», та НПП «Верховинський».

На нараді розглянуто питання щодо посилення режимних обмежень у прикордонній смузі в межах Зеленської і Білоберізької сільських рад Верховинського району, заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань.

На нараді ознайомили з порядком в´їзду громадян, обмеженнями і перебуванням  в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень. Додаткові тимчасові обмеження передбачають - заборону, в’їзду осіб, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів, за винятком:

- осіб, які постійно проживають чи працюють в її межах;

- власників (орендарів) земельних ділянок, які знаходяться у межах смуги;

- осіб, які зареєстровані та проживають в межах Івано-Франківської області і звернулись до 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича з метою отримання дозволу на в’їзд, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів.

Пропуск вищезазначених осіб в прикордонну смугу на період дії тимчасових режимних обмежень видається ВПС»Шибени»  при наявності підтверджуючих документів, які надають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації для осіб призовного віку.

 Також варто зазначити, що згідно рішень сесій Зеленської та Білоберізької сільських рад з метою сприяння достигання ягідної продукції та запобігань масового збирання недостиглих ягід встановлено термін початку збору ягід на високогірних полонинах з 1 серпня 2022 року.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора