Вони тримають фронт – ми підтримуємо їх, – Світлана Онищук взяла участь у передачі автомобілів для українських військових

Дата: 20.07.2022 11:18

Учора з Івано-Франківська на передову вирушили два автомобілі. Про це повідомила у Фейсбук голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Один автомобіль нашим захисникам очільниця області передала разом із підприємцем Максимом Андрусяком та представником Інтернет-провайдера Віталієм Буждиганом. Із автомобілем для воїнів відправили генератори, зварювальні апарати, сонячні панелі, бензопилу та інші потрібні їм речі.

Фото без описуФото без опису

А на додачу до другого авто було закуплено 2 тепловізори, 4 дальноміри, 2 ноктовізори, 3 коптери та інші потрібні речі для наших воїнів.

«Українські бійці тримають фронт – ми підтримуємо їх. Наша сила в єдності та спільних діях, які робимо, щоб досягти бажаної перемоги. Дякую всім підприємцям та волонтерам за співпрацю», – наголосила Світлана Онищук.