Світлана Онищук: Відрадно, що незважаючи на бойові дії, в області створюються нові робочі місця

Дата: 18.07.2022 10:46

У Вигодському лісгоспі відкрили сучасний цех із переробки деревини.

Фото без описуФото без опису

Придбане новітнє обладнання дозволить переробляти 35 кубічних метрів низькосортної деревини за зміну. Щомісяця тут планують виготовляти понад 300 кубічних метрів палетних заготовок на суму два мільйони гривень.

На відкриття цеху завітала голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. Керівниця області ознайомилася із його роботою, поспілкувалася із керівництвом лісгоспу та працівниками.

«Відрадно, що незважаючи на бойові дії у нашій державі, ми відкриваємо на Прикарпатті нове виробництво і створюємо додаткові 15 робочих місць, – зазначила Світлана Онищук. – Це дає можливість наповнювати місцеву казну і забезпечувати людей роботою».

До слова, у Вигодському лісгоспі наразі працюють 350 працівників. Середня заробітна плата складає понад 23 тисячі гривень, і це найвищий показник серед усіх лісгоспів області.

Фото без описуФото без опису

Додамо, що для будівництва цеху Вигодський лісгосп спрямував 10 мільйонів гривень власних коштів.