З турботою про людей літнього віку

Дата: 15.07.2022 15:52

Голова районної військової адміністрації  відвідав відділення стаціонарного догляду Територіального центру соціального обслуговування Верховинської селищної ради у с. Красноїлля в якому проживають як люди поважного віку нашого району так і внутрішньо переміщені особи з різних регіонів України.

З метою забезпечення соціального закладу  необхідним інвентарем голова РВА Василь Бровчук спільно з головою районної ради Юрієм Філипчуком для потреб  терцентру передали постільну білизну  та гігієнічні набори, зокрема, теплі ковдри та подушки.

«В умовах воєнного стану та активних бойових дій увага  внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають в нашому районі і  вразливих верст населення з боку влади дуже потрібна. Завдяки  міжнародним донорам, громадським організаціям, волонтерам ми маємо можливість допомагати. Дякую Ганні Демидюк та персоналу за особливу турботу та домашню атмосферу в закладі.  Разом ми робимо велику справу»- сказав голова району.