Відбулася зустріч із представниками «Лікарі без кордонів»

Дата: 15.07.2022 15:48

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук зустрівся з представниками  міжнародної  організації «Лікарі без кордонів».

Спільно обговорили питання, які стали  актуальними під час воєнно стану в галузі медицини.

Під час зустрічі представники наголосили  на особливій підтримці до внутрішньо переміщених осіб, зокрема дітей, котрі часто потребують психологічної допомоги.

Відзначимо, що організацією «Лікарі без кордонів» розроблено механізм отримання безкоштовної невідкладної медичної та психологічної допомоги постраждалим під час війни.

З боку районної влади, голова районної військової адміністрації Василь Бровчук запевнив лікарів в всебічній підтримці та сприянні працювати на теренах району з потребуючими.

Довідково: «Лікарі без кордонів» – це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, яка надає безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу населенню, котре постраждало в результаті збройних конфліктів, епідемій, вимушеної міграції, стихійних лих у більш ніж 70 країнах світу.

Для отримання психологічної підтримки телефонуйте 24/7

099  114 9216