Світлана Онищук передала для потреб ВПО, котрі проживають у Івано-Франківській громаді, 2,5 тонни вершкового масла

Дата: 07.07.2022 09:52

6 липня голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук та її заступник Вадим Созоник передали для забезпечення потреб внутрішньо переміщених людей, котрі проживають у Івано-Франківській територіальній громаді, дві з половиною тонни вершкового масла, яке область отримала від Уряду Польщі.

«Івано-Франківська територіальна громада прихистила чи не найбільшу кількість родин із числа внутрішньо переміщених людей, – розповіла очільниця Прикарпаття. – Саме тому ми щоденно працюємо із міжнародними донорами для залученням в область гуманітарної допомоги на забезпечення потреб внутрішньо переміщених людей».

Зазначимо, що на сьогодні в області зареєстровано 145 тисяч внутрішньо переміщених людей. Більшість із них проживають у приватному секторі, а також у закладах соціальної сфери.