Пріоритетне завдання - забезпечити безпечне і якісне оздоровлення дітей батьків учасників воєнних дій

Дата: 04.07.2022 09:31

Нещодавно на базі Буковецької гімназії відкрив свої двері пришкільний табір «Червона калина» для дітей Верховинської громади, батьки котрих боронять кордони України.

На запрошення дирекції гімназії та з метою перевірки ходу проведення оздоровлення діток в пришкільному таборі голова районної військової адміністрації Бровчук Василь Петрович відвідав Буковецький навчальний заклад.

Голова району спільно з директором Буковецької гімназії та працівниками табору оглянули умови перебування школярів в літньому таборі, зокрема, шкільну їдальню, спальні приміщення, облаштоване укриття і програму дозвілля.

Як зазначив посадовець - «літнє оздоровлення та відпочинок має велике значення для відновлення сил та поліпшення стану здоров’я дітей. Сьогодні, як ніколи важливо, щоб діти були у безпеці і мали можливість зустрітись з друзями, оздоровитись та активно і з користю проводити літні канікули». Василь Петрович подякував освітянам за організацію табору такого типу, побажав якомога більше оздоровити діток протягом літніх канікул, мирного неба і швидкої перемоги над ворогом.

Для потреб табору голова РВА передав продукти харчування та засоби гігієни.

Варто відзначити, що пришкільний табір «Червона калина» налічує 34 дитини, батьки яких є учасниками бойових дій.

На школярів під час оздоровлення чекає:

• пізнавальні туристичні прогулянки;

• спортивні ігри;