ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Під час наради в облдержадміністрації обговорено питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб

Дата: 30.06.2022 09:47
Кількість переглядів: 108

 

 29 червня заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко провела робочу зустріч із представниками IOM Un Migration – міжнародної організації з міграції (МОМ).

Ішлося про те, що у співпраці з обласною владою команда МОМ провела соціальне анкетування 55 колективних центрів області, де перебувають внутрішньо переміщені особи.

Людмила Сірко ознайомилася з результатами моніторингу щодо найбільш нагальних потреб ВПО, доступності інфраструктури для вразливих верств серед переселенців, облаштування їх побуту, необхідності засобів гігієни тощо.

Ці дані в подальшому будуть враховані при забезпеченні гуманітарною допомогою соціальних закладів, де перебувають ВПО.

Під час наради окрему увагу було зосереджено на питаннях облаштування на довготривалий термін житла для людей, які постраждали від бойових дій, та проживають сьогодні на Прикарпатті у закладах загальної середньої освіти.

За словами посадовиці, визначено заклади соціальної сфери обласного підпорядкування в містах Коломия, Снятин та Бурштин, де міжнародні донори фінансово долучаться до проведення поточних і капітальних ремонтів приміщень.

«Обласна військова адміністрація зацікавлена у якнайшвидшому вирішенні питання щодо забезпечення житлом 5 тисяч 400 внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у 208 закладах загальної середньої освіти Прикарпаття, - зазначила Людмила Сірко. - Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за плідну співпрацю. Разом зі світовою спільнотою, небайдужими людьми ми зможемо впоратися з цими викликами. Перемога буде за нами!».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора