У День Конституції України з Івано-Франківська відправили на передову чергове авто для військових

Дата: 29.06.2022 11:25

Ще один автомобіль підвищеної прохідності разом із продуктами тривалого зберігання, а також іншими необхідними речами для українських воїнів учора, 28 червня, вирушив на фронт. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«Ворог зараз дуже активізувався, тому ми маємо миттєво реагувати на запити українських захисників, – наголосила очільниця області. – Наша допомога в тилу дуже важлива. Разом працюємо для нашої Перемоги».

Фото без описуДодамо, що доставку цього автомобіля вдалося реалізувати у співпраці із народною депутаткою, головою обласної партійної організації «Слуга народу» Оленою Вінтоняк та народним депутатом України Романом Муликом.