28 червня наша країна відзначає День Конституції.

Дата: 29.06.2022 11:17

Саме 26 років тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Цьогоріч Україна відзначає День Конституції в умовах війни...

З цієї нагоди біля Стели Героїв Небесної Сотні відбулися заходи за участі, духовенства, представників влади, керівників установ та організацій, громадськості.

Священнослужителі району відправили молебень за загиблими воїнами, помолилися за мир і спокій в нашій державі.

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук звернувся до присутніх з вітальним словом:

«Слава Ісусу Христу! На жаль сьогодні ми відзначаємо День Конституції в жахливих умовах війни. Зараз на захист країни стали всі, не дивлячись на посади, професії, спеціалізації. Українці щоденно й мужньо захищають країну і роблять все для здобуття миру. Ми усвідомлюємо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож треба набратися терпіння та віри у те, що невдовзі ми будемо жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю називатимемо розвиненою та правовою європейською державою. Низький уклін всім захисникам за вашу мужність і героїзм у досягненні нашої перемоги. Слава Україні!»

Під час заходу юні таланти Верховинщини виконали патріотичні пісенні твори.