ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Богдан Футерко: Івано-Франківська область є лідером у використанні комплексного цифрового рішення «Соціальна громада»

Дата: 27.06.2022 11:07
Кількість переглядів: 165

  

Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» – це швидке оформлення адміністративних послуг соціального характеру. Зокрема, адміністратори центрів надання адміністративних послуг здійснюють реєстрацію внутрішньо переміщених осіб. Також для суб’єктів звернення є можливість подати заяву на оформлення соціальної фінансової допомоги від держави.

За даними моніторингу, проведеного у 16 областях України Міністерством соціальної політики, за час воєнного стану збільшилася кількість громад, які використовують Програмний комплекс «Соціальна громада». На поточний момент до ПК «Соціальна громада» підключені майже 11 тисяч посадових осіб, з них 7,3 тисячі у 969 територіальних громадах (фронт-офіси) та 3,6 тисячі у 211 структурних підрозділів з питань соціального захисту населення (бек-офіси).

«Я рада, що ми встигли створити інструмент, який значно полегшив громадам роботу з соціального захисту своїх мешканців в умовах воєнного стану. Встигли навчити людей працювати з ним. Це пом’якшило наслідки переміщення великої кількості людей, коли приймаючим громадам фізично було вкрай важко впоратися з навантаженням. Це ще раз свідчить про те, яким важливим, правильним та своєчасним було рішення про цифровізацію соціальної сфер». – Знаю, що не все працювало ідеально. Не вистачало технічних, серверних можливостей, коли обсяг обробки даних одномоментно зріс в три-чотири рази. Але, зрештою, завдяки спільній роботі центральна та місцева влада змогли відповісти на цей виклик. Тому ми не зупиняємось, не відкладаємо впровадження нових цифрових рішень «на потім», а впроваджуємо Єдину інформаційну систему соціальної сфери. Для того, щоб кожен українець, який потребує соціальної підтримки, міг звернутись за нею з будь-якого пристрою, та отримати швидко, просто та відповідно до потреб», - прокоментувала Марина Лазебна, міністр соціальної політики України.Фото без опису

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко інформує, що «ПК «ІІС «Соціальна громада» є клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального спрямування до жителів територіальних громад через мережу «фронт» - офісів. Окрім того, об’єднує у єдиному інформаційному просторі «фронт»-офіси прийому документів від суб’єктів звернення у ЦНАП, у структурних підрозділах соціального захисту населення райдержадміністрації, де приймається рішення про надання адмінпослуги соціального характеру. Наголошу, що левову частку справ у «Соціальній громаді» сформовано саме адміністраторами ЦНАПів. Додам, такого позитивного результату на Прикарпатті вдалося досягнути завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі центрів надання адміністративних послуг, структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», - відмітив CDTO.

Ми працюємо, щоб допомогти кожному українцю отримати адмінпослуги доступно та відповідно до потреб.

 Наближаємо Перемогу разом!

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора