Шановні державні службовці! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2022 11:53

Ви заслуговуєте на глибоку повагу, адже на ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

На превеликий жаль зараз Україна перебуває в стані війни і активних бойових дій. З 24 лютого державні адміністрації переформатувалися у військові адміністрації. Всі ми разом з вами в важкий час для кожного українця змушені працювати 24 години задля забезпечення життєдіяльності як району так і держави в цілому. У ці надскладні часи мусимо максимально об´єднатися і працювати задня однієї мети – перемоги над ворогом.

Державні службовці, хай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на підтримку людей, а успішні справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку держави.

Бажаю кожному міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

Голова районної військової адміністрації

Василь Бровчук